Відбулась нарада з питань стану виконання заходів мобілізації на території Ніжинського району

Дата: 19.04.2023 16:55

18 квітня відбулась нарада з питань стану виконання заходів мобілізації на території Ніжинського району під головуванням начальника Ніжинської районної військової адміністрації Григорія КОВТУНА.
Від Бобровицької громади в нараді взяли участь в.о.міського голови Геннадій ІВАНЮК, старости Старобасанського старостинського округу Лідія ЄРЕП, Рудьківського старостинського округу Галина ПРИЩЕП, Ярославського старостинського округу Ганна ЮХНО, Сухинського старостинського округу Людмила ШКЛЯРЕВСЬКА.

Під час засідання розглянули питання про стан виконання планових завдань з мобілізації людських й транспортних ресурсів; стан бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, установах, організаціях району; стан взаємодії Ніжинського РТЦК та СП, його відділів з органами місцевого самоврядування, військово-лікарськими комісіями, підприємствами, установами, організаціями; стан проведення заходів щодо виявлення підприємств, установ, організацій, фізичних осіб підприємців, які уникають виконання обов’язків щодо  мобілізації людських та транспортних ресурсів; формування підрозділів в рамках проекту «Гвардія наступу».

Григорій Ковтун наголосив на необхідності тісної співпраці органів місцевого самоврядування з відділами РТЦК та СП щодо якісного оповіщення громадян.

За матеріалами сайту Ніжинської РВА