Ніна ЛЕМЕШ зустрілася з тренерами та вихованцями Бобровицької ДЮСШ

Дата: 12.04.2023 09:25

11 квітня перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна ЛЕМЕШ  виконала важливу місію як очільниця Чернігівського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, зустрівшись із тренерами та вихованцями Бобровицької дитячо-юнацької спортивної школи.
Ніна ЛЕМЕШ відома в нашій країні та за її межами. Вона – українська біатлоністка, заслужений майстер спорту України, призерка чемпіонатів світу, Європи та Кубків світу з біатлону, учасниця Олімпійських ігор в Наґано, Солт-Лейк-Сіті та Турині. Юним спортсменам та їх наставникам було цікаво переглянути презентацію та прослухати лекцію Ніни Петрівни на тему: «Чат з олімпійцями та лідерські навички». Видатна біатлоністка відповіла на питання учасників зустрічі про біатлон, олімпійський рух, важливість спорту та здорового способу життя, а також подарувала спортивній школі тематичні книги та спортивний інвентар.