Відбувся турнір пам’яті Михайла МЕДВЕДЄВА

Дата: 10.04.2023 14:40

8 квітня відбувся турнір пам’яті тренера з шахів Михайла МЕДВЕДЄВА, який своє життя присвятив популяризації гри в шахи. Свого часу Михайло Федорович виховав багатьох шахістів, які здобували перемоги та призові місця в обласних чемпіонатах. Його вихованці захищали честь Чернігівської області у чемпіонаті України. На турнірі були присутні діти Михайла МЕДВЕДЄВА - донька Людмила та син Юрій.
Змагання відбулися за швейцарською системою у 5 турів і до завершення останньої партії не було відомо переможців змагань.

У підсумку, набравши 4,5 очка, переможцем турніру став Микола ГРИНЬ. Володимир СТЕЛЬМАХ з 4 очками виборов друге місце. По 3,5 очок набрали Наталія ДРОБЯЗКО та Володимир НАГОРНИЙ, і тільки за додатковими показниками Наталія виборола бронзову нагороду.

Усі учасники турніру отримали грамоти за участь, а переможці були нагороджені кубками, грамотами та цінними подарунками від сім’ї Михайла МЕДВЕДЄВА.

Сектор сім’ї, молоді та спорту Бобровицької міської ради