Зустріч у клубі «Джерело душі»

Дата: 05.04.2023 16:18

У Центрі надання соціальних послуг Бобровицької міської ради днями відбулося цікаве зібрання в клубі «Джерело душі». Учасники гурту «Пісенне джерело» підготували уривок із п’єси О.Корнійчука «Калиновий гай» та забезпечили пісенний супровід. Із великим захопленням переглянули виставу глядачі та щирими оплесками дякували за приємні хвилини відпочинку учасниками художньої самодіяльності, які чудово виконували свої ролі.

У цей нелегкий  і складний для усіх нас час такі зустрічі надають розраду, відволікають від сумних думок про війну і зміцнюють нашу віру та впевненість у тому, що завдяки нашим захисникам скоро настане Перемога та мир.

Центр надання соціальних послуг