Відкритий турнір з міні-футболу «Вперед до Перемоги!»

Дата: 05.04.2023 09:55

4 квітня у Бобровицькому фаховому коледжі імені О. Майнової НУБіП України відбувся відкритий  турнір з міні-футболу серед юнаків «Вперед до Перемоги!». Основною метою змагань стали активізація фізкультурно-масової роботи, пропаганда здорового способу життя  та популяризація міні-футболу на території громади.
        У змаганнях взяли участь команди учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бобровицької та Новобасанської територіальних громад і студентів ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України».

Команди були розподілені на дві підгрупи. За призові місця змагалися команди, які посіли перші та другі місця в своїх підгрупах.

За ІІІ-ІV місце грали команди учнів Новобиківського та Вороньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Перемогу здобула команда учнів Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, посівши ІІІ місце.

За І-ІІ місце боролися команди-переможці своїх підгруп: Бобровицького ліцею та Бобровицького фахового коледжу. В напруженій боротьбі перемогу з рахунком «3:2» здобула команда студентів коледжу.

Усі переможці та призери були нагороджені  медалями та грамотами Бобровицької міської ради.

Сектор сім’ї, молоді та спорту міської ради