Маскувальні сітки для наших захисників

Дата: 31.03.2023 11:50

Майже з першого дня війни пісківчани - працівники соціальної сфери та небайдужі жителі села плетуть маскувальні сітки. Спочатку сітки надавав відділ культури Бобровицької міської ради, а матеріал для виготовлення збирали всім селом. Не один раз бабусі перебирали свої скрині та забезпечували дівчат тканиною. З нового року ініціювали цю роботу та надали фінансову підтримку Лариса КРИВЕНКО та Ігор САХНО.  До цієї ініціативи приєднались жителі с. Піски. Були зібрані кошти на придбання сіток та тканини кольору хакі, вже виготовлено маскувальні сітки, які передадуть військовим.

Бобровицька міська рада та Пісківський старостинський округ висловлюють слова вдячності спонсорам, працівникам музею, бібліотеки, будинку культури, ТОВ “Земля і Воля”, соціальним робітникам, працівникам дитячого садочку та школи і всім жителям села за їх підтримку. Бажаємо всім здоров’я та єдності, бо в єдності наша сила.

Разом до Перемоги!

Організаційний відділ міської ради