Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі Офісне устаткування та приладдя різне, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі - Бобровицька міська рада

Дата: 30.03.2023 17:00

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Бобровицька міська рада Чернігівської області

17400, Чернігівська область, Ніжинський район, м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46

ЄДРПОУ 04061990

Категорія замовника: орган місцевого самоврядування (п.1 ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі)

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Офісне устаткування та приладдя різне за кодом ДК 021:2015 30190000-7 на 2023 рік.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Запит ціни пропозиції.

Номер плану: UA-P-2023-03-29-002670-c

Номер закупівлі: UA-2023-03-29-009373-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 30000 грн. 00 коп. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої з Інтернет-ресурсів та безпосередньо каталогу Прозоро Маркету.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання — з дати укладання договору по 20.04.2023 р.

Предмет закупівлі має відповідати замовленню, стандартним характеристикам, відповідно діючих державних стандартів. Транспортування, страхування, доставка товару, завантажувальні та розвантажувальні роботи тощо здійснюється за рахунок Постачальника. Упаковка предметів закупівлі повинна забезпечувати їх захист від зовнішнього впливу та збереженість при транспортуванні.