Діалоговий захід з питань адміністративних послуг

Дата: 30.03.2023 14:22

Проблеми надання адміністративних послуг обговорили понад 120 представників органів місцевого самоврядування, військових адміністрацій населених пунктів, Міністерства юстиції України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, ГО «Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг», ЦНАПів.

Обговорення відбулось під час Діалогового заходу з питань адміністративних послуг, організованого Асоціація міст України у рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II).

Мета онлайн-зустрічі: обговорення проблемних питання у сфері адміністративних послуг в умовах воєнного стану та формування пропозицій щодо їх вирішення.

У діалозі активну участь взяла Ольга Шилко, начальник відділу ЦНАП Бобровицької міської ради.