Бобровиччина знову в жалобі

Дата: 25.03.2023 15:37

Моторошна звістка знову прийшла до нашої громади. Загинув наш земляк, житель селища Мирне – Володимир Андрійович ТЕРЕХ.
У 1989 році він вступив до лав Національної гвардії України, після демобілізації працював у ТОВ «Земля і Воля» оператором очисних машин. Під час повномасштабного вторгнення російських військ був призваний по мобілізації до Збройних Сил України, служив гранатометником.

Володимир загинув за Україну під час виконання бойових завдань.

25 березня громада попрощалася із загиблим воїном. Вдома у нього залишилися дружина та троє синів.

У селищі Мирне відбулась церемонія поховання з усіма військовими почестями. Прощальну промову виголосив заступник міського голови Сергій ЦИБА: «Сьогодні ми проводжаємо в останню дорогу нашого земляка – Героя Володимира ТЕРЕХА. Він захищав нас з вами, з честю виконав свій військовий обов’язок заради світлого майбутнього, вільної, незалежної, процвітаючої України.

За наш спокій, за мир в Україні Володимир заплатив найдорожчою ціною – своїм життям. Він загинув вірним  військовій присязі, виявивши стійкість і мужність. Ми схиляємо голову на знак поваги й шани до полеглого воїна, який іде у вічність, але назавжди залишиться в серці кожного».

На честь Героя пролунав військовий салют.

Шановні рідні, близькі, друзі та побратими Володимира, прийміть щирі слова співчуття.

Низький уклін Герою, якого забрали Небеса. Вічна пам’ять відважному сину українського народу.

Ми будемо пам’ятати! Не забудемо! Герої не вмирають!