Інформаційна довідка захворюваності на коронавірусну інфекцію СОVІD - 19

Дата: 24.03.2023 14:39

Бобровицьке  відділення ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України»  повідомляє, що на Бобровиччині з початком реєстрації випадків захворювань на коронавірусну інфекцію СОVІD -19 станом на 23.03.2023 зареєстровано 3528 випадків  захворювань.
      З початку року  станом на 23.03.2023 на території  Бобровицької МТГ  зареєстровано 117 хворих на COVID-19, з них 17 дітей: (м. Бобровиця – 68, с. Ст. Басань- 1, с.Щаснівка – 1, с.Козацьке – 1, с.Марківці – 11, с.Кобижча - 5, с. Браниця – 6, с.Піски – 4, с.Мирне – 4, с.Макарівка – 5, с.Рудьківка -3, с.Сухиня -2, с. Свидовець -1, с.Ярославка -2, с.Осовець -3). Були госпіталізовані – 36 хворих. Одужали 72 хворих. Перебувають на амбулаторному лікуванні 36 хворих,  на стаціонарному лікуванні – 7 (КНП Бобровицька ОЛ – 2, КНП Броварська БКЛ-1, КНП Київська ОДЛ -1). Померли  2 хворих.  На самоізоляції перебувають 32 контактні особи. За  тиждень було зареєстровано 27 нових випадків COVID-19.

Завідуючий Бобровицького відділення
ДУ «Чернігівський ОЦКПХ
МОЗ України»                                                      Роман ДОРОШЕНКО