На нараді керівників закладів освіти обговорено актуальні питання

Дата: 23.03.2023 17:00

22 березня 2023  року відбулася  нарада  з  керівниками  закладів освіти Бобровицької міської ради. Цей день в православній церкві вшановують пам'ять сорока Севастійських мучеників, це одне із значущих свят, відоме ще й як 40 святих. Працівники закладу дошкільної освіти «Веселка» на честь свята пригостили присутніх сороками варениками з капустою, картоплею та вишнями.
На порядку  денному наради обговорили загальні  принципи  складання  меню, про основні аспекти доповіла  головний спеціаліст відділу  безпечності  харчових продуктів та  ветеринарної  медицини Ніжинського  районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Чернігівській  області Леся Мусієнко.

Начальник  відділу  освіти Валентина Мартишевська розповіла про  фінансово-господарську діяльність закладів  освіти  та дорожню  карту  розвитку  освіти у найближчі 5 років, про автономію ДЮСШ та перспективи  її розвитку.

З головними спеціалістами Юрієм Гончаром та Оленою Дурицькою керівники обговорили необхідність створення безпечного  освітнього  середовища: нові виміри  безпеки, як виклик сьогодення та дотримання трудової  дисципліни  в  умовах воєнного  стану.

Про  особливості  проведення НМТ-2023 доповіла консультант Центру  професійного  розвитку  педагогічних  працівників Олена Буц.

Працюємо і навчаємо для Перемоги!

Відділ освіти міської ради