Весняні квіти зацвіли у Марковецькому закладі освіти!

Дата: 22.03.2023 11:07

У листопаді 2022 року учні та вчителі МарковецькогоЗЗСО І-ІІІ ступенів вирішили зареєструватись для участі у Всеукраїнському благодійному освітньому проєкті з озеленення шкільних подвірʼїв.
Асоціація квіткових виробників Королівства Нідерланди та України безкоштовно надіслала всім зареєстрованим пакунок із цибулинками різних квітів. Наші учасники отримали 500 цибулин – це мускарі, два види тюльпанів, нарциси, фритилярії, гіацинти, алліум.

Усі пророслі цибулинки посадили в горщики та пластикові коробочки, а потім довгі дні тягнулось очікування: коли зʼявляться листочки, коли – пуп’янки, а яким кольором порадують тюльпани?

І нарешті зацвіли гіацинти та тюльпани! Горщики з квітучими рослинками прикрашають шкільні кабінети, коридор, їх використовують в оформленні фотозон.

Flowers4School проведе конкурс на кращий шкільний квітник. Тож участь у Всеукраїнському проєкті ще не закінчена. Хоч квіти вже відцвітуть, поки учасники проєкту висадять їх на клумби, але вже наступного року буде незвичайна краса!

Відділ освіти міської ради