Надаємо допомогу ЗСУ

Дата: 20.03.2023 13:56

За ініціативи міської ради та підтримки аграріїв Бобровиччини, Молодіжної ради, громадської організації «Спільна справа – Бобровиця» були зібрані кошти та придбані необхідні засоби й матеріали для наших воїнів-захисників.
Зокрема, на передову передані: тактичні каски, навушники, плитоноски для бронежилетів, рації, 200 літрів дизельного палива та автомобіль «Nissan» (транспортний засіб пофарбували небайдужі громадяни, заправили за власні кошти Сергій ЧУБОВСЬКИЙ, директор ТОВ «Козацьке», та Анатолій ГУСАК, директор ТОВ «Інтергаз-5000»).

Як зазначили члени ініціативної групи, в подальшому така робота продовжуватиметься, і наші воїни отримуватимуть все необхідне, відповідно до потреб.

Дякуємо всім за допомогу! Нас багато, нас не перемогти!

Разом – до Перемоги!

Організаційний відділ міської ради