19 березня – День працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

Дата: 17.03.2023 09:47
Кількість переглядів: 127

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Щиро вітаємо вас із професійним святом! Своєю повсякденною працею ви робите важливий внесок у життєдіяльність нашого міста й територіальної громади, забезпечуючи комфортне проживання жителів та функціонування установ.
Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу. Часто ми не замислюємося, скільки зусиль докладається для того, аби комунальні служби злагоджено та стабільно працювали, безперебійно обслуговували населення. Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до своєї роботи — запорука успішного розвитку нашої громади. Ви зробили і робите багато хороших справ, тож дякуємо вам за самовіддану, відповідальну та почесну працю.

Щиро бажаємо міцного здоров’я, миру, благополуччя, родинного затишку, успіхів у роботі, поваги та вдячності від людей!

В.о. міського голови             Геннадій ІВАНЮК

Перший заступник