Герої не вмирають, вони вічно живуть...

Дата: 18.03.2023 08:00

ПЕТРОВЧУК Володимир Іванович

Народився 19 вересня 1990 року у Російській Федерації, Бєлгородської області, Бєлгородського району у місті Малинівка.

У 1996 році з батьками переїхали до України, в Рівненську область, в містечко Сарни, де Володимир пішов до школи.

У 2004 році сім’я переїхала в Чернігівську область, Бобровицький район, селище Петрівка. У селищі Новий Биків Володимир продовжив навчання і закінчив 11 класів загальноосвітньої школи.

Навчання далі продовжив у Згурівському ПТУ, Київської області, де здобув спеціальність кранівника.

У 2008 році Володимир Іванович пішов служити в армію. Спочатку служив у місті Золочів, Львівської області у навчальному центрі внутрішніх військ МВС України. Потім продовжив службу в місті Дніпропетровськ, яку закінчив із званням молодшого сержанта патрульно-постової служби в 2009 році.

З 2009 року працював у київському метрополітені. В 2012 році одружився, згодом народився син.

З 18 березня 2014 року по 18 березня 2015 року був мобілізований до лав Збройних сил України. Служив командиром стрілецького відділення.  Пішов захищати Україну 24 лютого 2022 року.

Загинув 18 березня 2022 року, отримавши поранення під час артилерійського обстрілу.

Похований 23 березня 2022 року в селищі Петрівка.

Вічна пам’ять і слава Герою!