Відбувся дитячий святковий концерт

Дата: 07.03.2023 10:33

Напередодні Міжнародного жіночого дня для мешканок Бобровицької громади було проведено дитячий святковий концерт «Свято весни та мами».
Вихованці та артисти Бобровицького міського будинку культури, Бобровицької школи мистецтв, центру дитячої творчості дарували жінкам свої творчі, музичні та хореографічні номери, які зустрічали бурхливими оплесками.

Ведучими заходу були Максим СЄРГЄЙЧИК, Кіра ЧАЛА, Артем КВІТА, Каміла ШЕПЕЛЬ.

Начальник відділу культури та туризму Бобровицької міської ради Людмила ЛУЦЕНКО подякувала всім учасникам святково заходу.

Захід мав  благодійний характер, адже протягом свята вдалося зібрати 9000 гривен, які підуть на потреби Збройних Сил України.

Тож,  дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Мирного неба! Слава Україні!

Відділ культури та туризму міської ради