До школи – на сучасному автобусі!

Дата: 07.03.2023 09:16
Кількість переглядів: 179

Село Кобижча має досить велику територію, тож дітям, які проживають на віддалених вулицях, складно добиратися до школи, особливо в холодну пору року. Заклад має один автобус для підвозу школярів, але його недостатньо, щоб задовольнити всі потреби.
З метою вирішення цього питання в.о. голови міської ради Геннадій ІВАНЮК відвідав Кобижчанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів і передав у користування автобус  Mercedes, який надали Бобровицькій громаді партнери із Австрії. Він зазначив, що шкільний автобус – це не розкіш, а життєва необхідність.

Тож тепер маленьких кобижчанців будуть підвозити на навчання сучасним комфортним автобусом, який оснащений усім необхідним, в тому числі ременями безпеки.

 

                                                                                                   Організаційний відділ міської ради

Фото без опису



« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних