Маємо нагороди на чемпіонаті України з дзюдо!

Дата: 27.02.2023 11:33

З 21 по 23 лютого 2023 року в м. Львів відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юніорів до 21 року та кадетів до 18 років.
У складі збірної Чернігівської області виступили шість вихованців Бобровицької ДЮСШ, вони продемонструвати яскраву боротьбу та волю до перемоги.

Відмінно виступив Нікіта Громико, який виборов дві бронзові нагороди: у категорії 100 кг серед юніорів до 21 року та категорії + 90 кг серед кадетів до 18 років.

Данило Шипінський (60кгU21), Нікіта Гуменний (50кгU18), Ілля Артеменко (55кгU18), Віталій Гузєй (60кгU18) та Богдан Буланий (73кгU18) провели по два поєдинки.

Бажаємо нових перемог!

Сектор сім’ї, молоді та спорту