Вистояли - переможемо!

Дата: 24.02.2023 12:35

Важкий рік незламності для кожного з нас! День 24 лютого вже в нашій історії, яку ми переживаємо разом. Важкі 365 днів страху, болю, тривоги, війни і ненависті до росії. Від лютого до лютого ми прожили кілька життів. Мужніли, окрилялися, впадали у відчай, плакали, молилися, донатили, читали новини, навчали та вчилися, підтримували один одного, любили та не опускали руки. Рік, коли ми багато втратили: хтось домівку, хтось роботу, хтось найдорожчих людей у житті. Жили і виживали. Скільки, протягом цього року, чуйних слів учителів та вихователів було сказано від душі дітям – щоб надихати, додавати віри, надії, мудрості, заспокоїти, навчити, незважаючи ні на що! І кожне слово – це майбутня Перемога і Слава України! Кожен на своєму місці й далі тримає свій фронт.

Але ми стали сильніші, не втратили віру в нашу силу, ми помудрішали, віднині в наших очах не кокетливі іскорки, а біль всього людства.  Відтепер наша колективна молитва починається з єдиного: «Господи, зупини цю війну». Ми єдині у віру і надію на Перемогу. Попереду ще боротьба, але ми точно переможемо, бо здобули найголовніше-національну єдність заради спільної мети, незламність і віру в Україну та мужніх героїв, що боронять її кордони. Ми викарбували свій генетичний код, який не під силу зламати  російським терористам. Схиляємо голову перед загиблими воїнами, що віддали своє життя за свою рідну землю. Щиро дякуємо захисникам, ви наші ангели-охоронці. Україна була, є і буде! Слава Україні!