До відома громадян та роботодавців

Дата: 22.02.2023 10:21

Пропонуємо долучитися з 01 березня ц.р. до проведення спільних щотижневих інформаційних заходів (онлайн-зустрічей) у форматі консультацій, вебінарів, відеоконференцій з громадянами та роботодавцями.
Заходи проводяться на платформі програми для організації онлайн-конференцій ZOOM.

Дата та час проведення заходу:

кожної середи о 15:00 PM Київ.

Тематика:

1. Перший та четвертий тижні місяця – про електронні сервіси Пенсійного фонду України, в т.ч: електронні трудові книжки, е-лікарняні, особливості формування заяв-розрахунків щодо страхових виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві (для роботодавців).

2. Другий тиждень місяця – про законодавчі зміни в питаннях пенсійного забезпечення та соціального захисту громадян (для громадян).

3. Третій тиждень місяця – про важливість легалізації трудових відносин та заробітної плати (для громадян).

Тривалість заходу: 40 хвилин.

Посилання для підключення до конференції ZOOM:

Ідентифікатор конференції: 9713874536.

Код доступу: fz9tХ3.

P.S.

1. Посилання для підключення до конференції ZOOM, ідентифікатор конференції, код доступу залишаються незмінними.

2. Після підключення до семінару напишіть, будь ласка, в чаті семінару назву організації-учасника.

Будемо раді бачити Вас! До зустрічі!