Як правильно донатити, щоб гроші не потрапили до шахраїв?

Дата: 13.02.2023 14:40

Справа, яку кожен може зробити в часи війни, — пожертвування коштів на благодійні цілі. Ще з початку війни ми чуємо зворушливі історії, як українці збирають кошти на Армію дронів, воїнам та гуманітарну допомогу постраждалим.

Але з початком повномасштабного вторгнення з'явилось більше можливостей скористатися добрими намірами громадян задля власної вигоди. Шахрайські благодійні організації можуть мати на меті викрадення коштів або ж персональних даних

Є декілька правил для вашої безпеки, які варто запам’ятати:

•  Дослідіть організації, яким ви б хотіли задонатити кошти
  •  Зверніть увагу на сайт організації, чи є там звіти з витратами коштів
  •  Перевірте реєстраційні документи організації, чи вони взагалі є
  •  Перевіряйте правильність адреси сайту та інтерфейс
  •  Переконайтеся, на що будуть спрямовані кошти

Повний гайд за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.../onlajn-sahrajstvo-z...

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».