Чули про шкідливий дизайн або ефект Паралакса?

Дата: 03.02.2023 11:23

Є складні елементи дизайну, які не сприймаються людьми з порушеннями зору. Ба більше, є елементи, які роблять цифровий контент цілком недоступним для деяких користувачів, навіть якщо він відповідає іншим критеріям.

На платформі Дія.Цифрова освіта запустили новий освітній серіал про вебдоступність! Серіал орієнтований на держслужбовців, адже в цифровій країні — цифровий простір має бути доступним кожному громадянину.

Під час перегляду дізнаєтесь про вплив спалахів, складні елементи інтерфейсу, ефект Паралакса у вебдизайні, як зробити текст доступним та читабельним для широкої аудиторії.

Зрозумієте, які рекомендації слід враховувати, вставляючи у свій матеріал фонове відео та анімацію та як оцінити доступність власного ресурсу.

Серіал надасть державним платформам інструменти для створення інклюзивного та безбар'єрного цифрового простору.

Посилання на серіал: https://osvita.diia.gov.ua/courses/vebdostupnist

Курс розроблено за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що реалізується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Embassy of Sweden in Kyiv, за ініціативи Міністерство цифрової трансформації України для платформи Дія.Цифрова освіта