Безпечний онлайн-простір для наймолодших користувачів

Дата: 07.02.2023 10:17

Дітям складніше впоратися із цькуванням у мережі, ніж дорослим  Попри те, що вони чудово ладнають з технікою та впевненіше користуються соціальними мережами й онлайн-платформами — діти далеко не завжди можуть зорієнтуватися, коли звичайне листування в месенджері перетворюється на цькування і як правильно поводитися.

У День безпечного Інтернету #SaferInternetDay #SID2023 підготували для вас 4 гайд від Спартака Субботи, де ви знайдете відповіді на питання, чому дітям складніше впоратися із цькуванням в мережі, якими мають бути перші кроки допомоги та як не зашкодити.

Пам’ятайте

• Діти інакше сприймають конфлікти в інтернеті, і на це є цілком наукове пояснення. Нервова система дитини ще не сформована повною мірою, тому вони більш чутливі до подразників, ніж дорослі.
  • Через невеликий життєвий досвід дітям складно визначити момент, коли комунікація стає токсичною та порушує особисті кордони.
  • Оскільки дитина лише формує своє уявлення про світ, стикаючись з різними формами насилля, вона починає сприймати їх як щось буденне та некритичне. У майбутньому це може позначитися на її житті й поведінці.

Читайте повний гайд за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.../kiberbuling-comu-ditam...