132 річниця від дня народження Павла Григоровича Тичини

Дата: 27.01.2023 16:39

З нагоди 132 річниці від дня народження українського поета, публіциста, перекладача, державного та громадського діяч Павла Григоровича ТИЧИНИ 27 січня заступник міського голови Сергій ЦИБА, головний спеціаліст відділу культури та туризму Катерина ШЕПЕЛЬ, староста Пісківського старостинського округу Валентина ОЛЕШКО та всі присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника поету у с.Піски.
    Павло Тичина увійшов в історію літератури, як співець природи, любові і краси. Його поезії вічні, вони тісно пов’язані з долею України і народу. Павло Григорович через природні образи майстерно зумів передати події в державі. Його твори ніколи не втратять актуальності, особливо сьогодні.