Заходи з відзначення дня Соборності України

Дата: 20.01.2023 15:50

22 січня у нашій державі відзначатиметься День Соборності України. Ця пам'ятна дата вшановується щороку у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної еспубліки.
          День Соборності є надзвичайно актуальним та одним із найважливіших пам’ятних днів для нашої країни. Це нагадування кожному українцю про те, що сила нашої держави – у нашій єдності та соборності українських земель.
       У  переддень свята, було проведено заходи до Дня Соборності України за участі керівництва, працівників відділів апарату та структурних підрозділів міської ради. Біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні було покладено живі квіти.

Організаційний відділ міської ради