Робоча нарада з питань діяльності медичних закладів

Дата: 20.01.2023 15:16

18 січня 2023 року відбулась робоча нарада з виконуючим обов’язки  Бобровицького міського голови Генадієм Іванюком та головою Носівської міської ради Володимиром Ігнатченком, за участі першого заступника Бобровицької міської ради Володимира Данішевського, генерального директора КНП «Бобровицька опорна лікарня» Констянтина П’ятковського,  заступника Носівської міської ради Вікторії Верешняк, генерального директора КНП «Носівська міська лікарня імені Ф.Я. Приймака» Катерини Ландар.
   Метою наради стала організація об’єднання медичних закладів на базі КНП «Бобровицька опорна лікарня», та перспективи розвитку медичної галузі. Зазначене об’єднання медичних закладів дозволить зберегти матеріально-технічну базу, робочі місця для лікарів та можливість надання якісних медичних послуг населенню.