Шановні жителі громади!

Дата: 21.01.2023 14:05
Кількість переглядів: 62

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України! 22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято.
   Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності.
   Цей день є символом об’єднання України. Свято Дня Соборності України засвідчує, що немає Східної і Західної України, є лише одна єдина незалежна, соборна й демократична держава і ми – єдиний народ!
   Бажаємо великої сили та могутності, взаємоповаги та розуміння, вірних цілей та високих прагнень, одного чистого та мирного неба на всіх.
Миру вам і Божої Благодаті!
Разом до Перемоги.

В.о.міського голови        Геннадій ІВАНЮК