Найпопулярніші курси від IBM тепер доступні українською мовою

Дата: 23.12.2022 16:05

Найпопулярніші курси від IBM тепер доступні українською мовою.  Компанія переклала їх за ініціативи Мінцифри. Компанія IBM, один із найбільших світових виробників усіх видів комп'ютерів і програмного забезпечення, переклала 4 свої найпопулярніші курси українською мовою на безоплатній платформі SkillsBuild.

Реєструйтеся та навчайтеся в зручному форматі

Ви навчитесь «м‘яких навичок» — критично мислити, співпрацювати з майбутніми колегами, розв'язувати проблеми та ставати гнучкими.

Ви дізнаєтесь про основи власної кібербезпеки та покращите свою цифрову грамотність.

Експерти розкажуть про трендові теми сфери ІТ: штучний інтелект, блокчейн, хмарні обчислення, кібербезпека, дані, аналітика та інтернет речей.

Як написати резюме, що виділяється з-поміж інших? Чи як будувати особистий бренд у соцмережах? Курс допоможе упевнено розпочати пошуки роботи.

Після проходження кожного курсу ви отримаєте цифровий сертифікат, а також значок, який можна додати до свого резюме або профілю в LinkedIn