Військові навчальні заклади Збройних сил України запрошують абітурієнтів

Дата: 17.01.2023 10:23

Освіта у ВВНЗ та ВНП, ЗВО
Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти (далі ВВНЗ та ВНП ЗВО) здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу для проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.
   Підготовка для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського (старшинського) складу здійснюють військові коледжі сержантського (старшинського) складу (далі – ВКСС)
Ступені освіти
Випускники ВВНЗ, що здійснюють підготовку на посади осіб офіцерського складу, отримують вищу освіту освітнього супеня «бакалавр» або «магістр». Випускники військових коледжів сержантського (старшинського) складу отримують військову військову освіту та диплом за освітньо – професійним ступенем – «фаховий молодший бакалавр»

Термін навчання
Бакалавр – 4 роки. Магістр – 5,5 років.
Молодший бакалавр – 2,5 років.
Форма навчання – денна.

Вік Кандидата
До ВВНЗ та ВНП ЗВО приймаються за власним бажанням громадяни України віком від 17 років до 30 років, у тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік початку навчання.

Умови прийняття на навчання
На навчання на конкурсній основі приймаються особи чоловічої та жіночої статі з повною загальною та середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань (ЗНО), результатами проходження психологічного обстеження, оцінки рівня фізичної підготовки та медичного оляду.

Термін подачі заяви на вступ
Особи які виявили бажання, в період з 01 січня до 01 червня року вступу особисто подають заявку до районного (міського) ТЦК та Сп за місцем реєстрації.

Переваги навчання у ВВНЗ

⇒Харчування – три разове, безоплатне.

⇒Безоплатне забезпечення речовим майном протягом навчання.

⇒Безоплатна медична допомога ц військових медичних закладах.

⇒Безоплатне проживання.

⇒Щомісячно грошове забезпечення.

⇒Щорічні відпустки(влітку, взимку).

⇒Безоплатне отримання водійських прав.

⇒Користування правом на отримання пільг відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Особам, які виявили бажання вступити до ВВНЗ, пропонуємо звернутись до 1-го відділу Ніжинського районного ТЦК та СП (військкомат) за адресою : Чернігівська обл. м.Бобровиця вул.Незалежності, буд.64