Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки інформує:

Дата: 16.01.2023 12:10

Публікуємо витяг із Наказу начальника територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 01 грудня 2022 року № 301.
  На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу ” з 16 січня по 31 березня 2023 року оголошується приписка до призовної дільниці Ніжинського району Чернігівської області громадян 2006 року народження. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2006 р. включно, постійно або тимчасово проживають на території Ніжинського району, а також громадяни старшого призивного віку, які не були приписані раніше.