Назавжди 27: З усіма військовими почестями поховали Віктора Овчиннікова, який загинув, обороняючи країну

Дата: 09.01.2023 09:23

Зранку, 8 січня, на колінах Бобровицька громада зустріла загиблого захисника України.
Старший солдат Овчинніков Віктор Валерійович народився 31 березня 1995 року у Бобровиці. Навчався у Бобровицькому коледжі. В 2014 році вступив до лав Збройних Сил України на службу за контрактом. Після демобілізації працював промоутером в Києві.
В червні 2022 року був мобілізований, ставши на захист незалежності та територіальної цілісності Батьківщини.
Загинув 29 грудня 2022 року під час штурмових дій з боку противника, від поранень несумісних з життям внаслідок артилерійського обстрілу.

Віктор з честю виконав свій військовий обов’язок. Своє життя до останнього подиху  присвятив служінню Батьківщині.

За наш спокій, за мир в Україні заплатив найдорожчу ціну – своїм життям, загинув вірним  військовій присязі, виявивши стійкість і мужність.

Вдома у нього залишились дружина, двоє діток, батьки та брат.

Прощальні промову виголосив заступник міського голови Сергій Циба. Поховано Віктора з усіма військовими почестями.

Пам’ять про його відданість рідній Вітчизні  житиме вічно у серцях!

Слава захиснику України!