У відділі освіти прикрасили Ялинку Перемоги

Дата: 22.12.2022 15:46

22 грудня 2022 року в приміщенні відділу освіти Бобровицької міської ради відбулося святкове дійство – прикрашання новорічної ялинки, участь у якому взяли  здобувачі освіти 9-11 класів Бобровицького ліцею, Бобровицьких № 1, № 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів та вихованці закладу дошкільної освіти ясел/садка «Веселка».

Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти Бобровицької міської ради, привітала всіх присутніх з прийдешніми святами та побажала кожній родині й кожній дитині – миру, добра, благополуччя, зарядитися позитивом і новорічним настроєм.

Найменші вихованці виконали новорічні пісні та подарували власноруч виготовлені ялинкові прикраси.

Символ Нового року – Ялинку Перемоги діти прикрасили іграшками, казковими персонажами, озвучуючи свої бажання. Одним із найзаповітніших  майже всіх учасників заходу було, щоб у нашій країні настав такий очікуваний мир.

Потім відбувся діалог старшокласників з начальником відділу освіти  Валентиною Мартишевською, директором  КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Людмилою Оніщенко та головними спеціалістами  відділу освіти за круглим столом. Учні розповідали про досягнення і здобутки своїх освітніх закладів та пропонували, що потрібно впровадити  нового,  аби зробити школу  ще  більш сучасною.  Обговорили реалії шкільного життя  у воєнний час,  підготовку до НМТ.

У розмові з дітьми Людмила Оніщенко акцентувала увагу на тому, що педагогічними працівниками  здійснюється надання  якісних освітніх послуг шляхом упровадження інноваційних технологій. Виявлення творчої обдарованості та розкриття здібностей учнів відбувається через участь у різних інтелектуальних змаганнях.

Про права та обов’язки  учням розповіла Олена Дурицька, головний спеціаліст відділу освіти.

Людмила Гринь, головний спеціаліст відділу освіти,  обговорила   підвіз дітей до шкіл та питання якісного харчування.

Юрій Гончар, головний спеціаліст  відділу освіти,розповів про перспективи та переваги  використання  електронного  журналу   в освітньому  процесі.

Зустріч пройшла у відвертій, цікавій, творчій, душевній атмосфері.