Новий освітній курс на тему продуктового IT

Дата: 07.09.2022 14:18

Долучайтеся до навчання на платформі Дія.Цифрова освіта за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/stvorenna-ta-rozvitok-it-produktiv?fbclid=IwAR2lq7OoahDJMhYf6zGlI79fm4j0z3E9r8FJge6A0rFDAu4n4HXIzXKIbpY

Провідні експерти серіалу розкажуть, як працюють продуктові IT-компанії та що потрібно для запуску власного цифрового продукту. Під час навчання ви отримаєте базові знання з:  продуктового IT,  підприємництва,  продакт-менеджменту. Крім цього, освітній курс буде викладатися у 68 українських вишах, а студенти навчатимуться у формі стажування в IT-компанії, під час якого познайомляться з лідерами індустрії для розв’язання практичних завдань.

Серед спікерів онлайн-частини курсу — Віцепрем’єр-міністр, Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан, які розкажуть про принципи побудови цифрової держави та як Мінцифра влаштована зсередини.

Курс розробили кофаундингова ІТ-компанія Genesis, громадська організація «Освітня фундація продуктового IT» та студія EdEra спільно із Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство освіти і науки України. У партнерстві з Kyiv School of Economics та інвестиційним фондом Horizon Capital.