Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців

Дата: 06.12.2022 15:29

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, які щоденно демонструють мужність, силу духу та непохитне бажання перемогти. Висловлюємо щиру вдячність військовим, які сьогодні стоять на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність країни.
На жаль війна не буває без жертв, і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Рідним загиблих Героїв вручено ордени «За мужність» ІІІ ступеню посмертно Володимиру Івановичу Петровчуку, Миколі Миколайовичу Яголі та Євгенію Вікторовичу Скотаренку.

Рідним і близьким загиблих наших героїв щирі співчуття, низько схиляємо голови перед їх родинами.

З нагоди свята Володимир Данішевський, перший заступник міського голови, привітав колектив Першого відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, вручивши подарунок від міської ради.

«Щиро зичу нашим захисникам − незламної сили волі. Всім нам найскорішої перемоги, благополуччя й добробуту родинам! Нехай завжди поряд крокують оптимізм та спокій! Слава Україні! Слава її Збройним Силам!» - сказав Володимир Борисович.

Цього ж дня у міському будинку культури відбувся благодійний захід до Дня Збройних Сил України. Усі зібрані кошти будуть використані на потреби військових.