Шановні захисники та захисниці незалежної України, прийміть наші щирі вітання та вдячність від кожного українця!

Дата: 06.12.2022 13:33

Історія розпорядилася так, що вам довелося боротися за незалежність країни та суверенітет держави у війні з російською федерацією. Безмежна подяка кожному та кожній, хто боролися та продовжують боротися. Ми вшановуємо подвиги військовослужбовців, працівників і ветеранів Збройних Сил, їхні мужність і відвагу. Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України, всіх хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Низький уклін освітянам-воїнам, які залишивши освітній фронт, взяли до рук зброю для захисту Батьківщини. Бажаємо кожному захиснику і захисниці повернутися додому цілими і неушкодженими. Ви приклад  незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє! Дякуємо Вам за захист України!

Тож, шановні наші захисники, прийміть вітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Бажаємо Вам миру та злагоди, віри та сили, впевненості, світлого настрою, професійних успіхів, мужності та відваги у військовій службі в ім’я єдиної, суверенної та незалежної України!

Ми дякуємо і довіряємо ЗСУ та чекаємо на Перемогу!

Слава Україні!