Відбулася зустріч у КЗ "Публічна бібліотека"

Дата: 01.12.2022 15:30
Кількість переглядів: 45

У КЗ "Публічна бібліотека" відбулася зустріч учнів 10 класу Бобровицького ліцею (класний керівник Оксана Ященко) з лікарем по профілактиці і боротьбі зі СНІДом Оксаною Коломієць. Лікар розповіла присутнім про особливості протікання данного захворювання, шляхи передачі, ситуації ризику, а також грунтовно та вичерпно відповідала на запитання підлітків.
З книжковою виставкою "СНІД: знати, щоб жити" познайомила завідуюча відділом обслуговування Любов Федченко. Також учні перевірили свою обізнаність з цієї теми в опитуванні "Що ви знаєте про СНІД". Насамкінець присутні отримали інформаційні буклети щодо профілактики ВІЛ/СНІДу.