Відбулася оперативна нарада щодо відключень електроенергії

Дата: 28.11.2022 09:24

Ми всі знаємо про складну енергетичну ситуацію, яка склалася в Україні через терористичні обстріли росії по критичній інфраструктурі. У п'ятницю, 25 листопада, відбулася оперативна нарада щодо відключень електроенергії за участі представника Ніжинського РЕМу.
На численні скарги у соціальних мережах повідомляємо, що Бобровицька міська рада не формує графіків відключень та не може ніяким чином вплинути на дотримання діючих графіків відключень. Команди про аварійні відключення надходять з диспетчерського пункту Укренерго, який забезпечує баланс у мережі. Диспетчер Укренерго дає команду і тільки тоді здійснюється відключення Ніжинським РЕМом протягом 15 хвилин.

Масові обстріли України ще раз доводять, що нас не зламати, але ми маємо завжди бути готові до надзвичайних ситуацій.

Шановні жителі Бобровицької громади, кожен житель повинен мати вдома запас води. Зробіть його зараз, не відкладайте на потім! Розрахуйте запас води відповідно до кількості членів вашої родини, якого має вистачати щонайменше на 72 години.

Додатково: У місті відкрито Пункти незламності, за адресами: вул.Незалежності, 46 (адмінбудівля міської ради) та вул.Михайлівська, 101 а (пожежна частина).

ПН передбачають можливість для кожного зігрітися чи підзарядити телефони навіть в умовах тривалого знеструмлення населеного пункту.

Нагадуємо, що перелік адрес, які входять до груп відключень електроенергії можна знайти на сайті за посиланням https://chernihivoblenergo.com.ua/.../Grafik_obmezhen.pdf.

Більш детальну інформацію стосовно конкретної адреси ви можете, як завжди, дізнатися за допомогою:

Viber-bot – https://chernihivoblenergo.com.ua/in_viber

Telegram-бот – tg://resolve?domain=ChernigivOEbot