«Пам’ятаємо Голодомор! Зупинимо геноцид!»

Дата: 25.11.2022 14:30

25 листопада, за участі керівництва міської ради, працівників апарату та структурних підрозділів міської ради, на пагорбі Слави біля пам’ятника жертвам Голодомору проведено мітинг-реквієм «Скорботна свічка пам’яті стоїть» до Дня пам’яті жертв голодоморів.
Українська нація пережила це лихоліття, вона вистояла та зберегла свою ідентичність. Обов'язок кожного з нас пам'ятати про страшний злочин ХХ століття та шанувати загиблих.

«Переконаний, ми зробимо усе аби подібне жахіття ніколи не нависло чорним крилом над Україною!

Наш святий обов’язок перед пам’яттю мільйонів загиблих земляків зберегти єдину і незалежну Україну, тому щиро зичу всім нам сили, єдності, мудрості та наснаги для зміцнення своєї держави.

Вічна шана і світла пам’ять жертвам голодоморів!» - сказав Геннадій Іванюк, в.о.міського голови.

Загиблих вшанували хвилиною мовчання. Учасники мітингу схилили голови, запалили свічі та лампадки у пам'ять за земляками, які загинули голодною смертю, поклали живі квіти до підніжжя пам'ятного знаку жертвам Голодомору.

Організаційний відділ міської ради