Кожен великий народ лишає по собі сліди

Дата: 24.11.2022 12:49

Буває так, що вони забуваються із плином часу та губляться у сивині тисячоліть, але у більшості випадків ці сліди передаються із покоління в покоління, від батька до сина. Саме тому учні 3 класу Бобровицького ліцею з класоводом Бугрик Людмилою Юхимівною, відвідали КЗ "Публічна бібліотека" і переглянули «Прадідусеві старі речі для сучасної малечі» на якій були представлені елементи побуту епохи козацтва.
Учні весело та жваво відповідали на питання вікторини та складали Мозаїку-пазл, під час складання якої школярі дізналися багато цікавої інформації про побут та звичаї українців. А ще працівник бібліотеки ознайомили дітей з існуючою довідковою літературою.