«Пам’ятаємо! Єднаймося! Переможемо!»

Дата: 25.11.2022 08:05

У останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів. Трагедії Голодомору 1932 – 1933 років в Україні – геноциду Українського народу, голодоморів 1921 – 1922 років та 1946 – 1947 років, їх умисний характер та штучну природу. Хочеться акцентувати подібність дій московського режиму у здійсненні геноциду проти Українського народу шляхом винищення його голодом у ХХ столітті і спробами винищити фізично нині, у ході війни проти України у ХХІ столітті.
Дії російської федерації геноцидного характеру проти українців – це не що інше, як пряме продовження політики російських більшовиків щодо знищення нашого народу.

Наслідком злочинних дій путінської росії сьогодні є проблеми продовольчої безпеки у світі та загрози голоду в низці країн. Єдиним беззаперечним результатом триваючої боротьби добра і зла має стати перемога України!

Ми разом згадуємо трагічне заради єднання, щоб посилити наше бажання уникнути повторів такої трагедії. Лише народ згуртований є непереможним народом навколо спільної мети незалежності та процвітання країни.

У ці роки - 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 - українці пережили справжній геноцид, але вони, як завжди, вистояли та стали ще сильнішими.

Вистоїмо і зараз!

Світла пам’ять безвинно загиблим!

Геннадій ІВАНЮК,

в.о.міського голови