Турнір з волейболу

Дата: 21.11.2022 10:53

19 листопада в спортивному залі ВСП «Бобровицький фаховий коледж ім. О.Майнової НУБіП України» відбувся відкритий турнір з волейболу серед молодіжних команд «Віримо в Перемогу». У змаганнях взяли участь п’ять команд: по дві з міст Бобровиця та Носівка та волейбольна команда з смт. Калинівка, Київської області.
Впродовж турніру вигравши у всіх суперників та програвши тільки одну партію від команди «Юність» м.Бобровиця впевнену перемогу в турнірі здобула команда «ДЮСШ» Калинівської селищної ради. На другому місці опинилися бобровиччани. Команда «Штурм» м.Носівка виборола третє місце.

Були визначені та нагороджені кращі гравці у складі кожної команди. Ними стали: Данило Лук’янець («ДЮСШ» смт.Калинівка), Максим Удод («Юність» м.Бобровиця), Артур Солонець («Штурм» м.Носівка») Дмитро Падун («Бенч» м.Носівка) та Дмитро Чабан («Бемс» м.Бобровиця).

Команда переможець турніру була нагороджена кубком, усі гравці команд призерів, кращі гравці у складі кожної команди - медалями та грамотами Бобровицької міської ради.

Відділ сім’ї, молоді та спорту міської ради