Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі – Генераторів (бензинових) код ДК021:2015 31120000-3 Генератори

Дата: 18.11.2022 15:42

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710» Бобровицька міська рада(надалі Замовник) оприлюднює обґрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення предмета закупівлі Генератори (бензинові) код ДК021:2015 31120000-3 Генератори

Категорія Замовника – п.1 ч.4 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»

Вид закупівлі: Відкриті торги з особливостями

Номер плану: UA-P-2022-11-17-001846-a

Номер закупівлі: UA-2022-11-17-009082-a

Обґрунтування доцільності закупівлі: згідно «Програми цивільного захисту на території Бобровицької міської ради на 2021-2022 роки»: придбання генераторів для використання під час вимкнень електроенергії для забезпечення безперебійної роботи насосів та техніки.

Технічні, якісні та кількісні характеристики:

• Товар повинен бути новим;
  • Сертифікат якості на товар або висновок державної санітарно - епідеміологічної служби на товар. (У разі, якщо це вимагає законодавство України на певну групу товару) .
  • Якість товару повинна відповідати вимогам відповідних діючих нормативних документів (ГОСТ, ДТСУ, ТУ та інші).
  • Товар повинен відповідати вимогам охорони праці, екології та пожежної безпеки.
  • Товар, що постачається, повинен відповідати технічним вимогам та характеристикам, заявлених Замовником .
  • Товар постачається в упаковці (тарі), що забезпечує захист його від пошкодження або псування під час транспортування та зберігання, товар повинен мати необхідне маркування, етикетки. Упаковка не повинна бути пошкоджена, розкрита і т. інше. Неякісний товар підлягає заміні, всі витрати, пов’язані із заміною товару, несе постачальник (надати гарантійний лист в довільній формі).
  • Строк гарантії: не менше 12 місяців
  • Гарантійний талон з відмітками продавця.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 380 000 грн. 00 коп.

Товар повинен бути поставлений за адресою Замовника:17400, Чернігівська область, Ніжинський район, м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46.

Термін поставки товару: до 20 грудня 2022 року.

Назва Товару

Одиниця виміру

1.

Генератор (бензиновий)

Макисмальна потужність: 8,4 кВт

Робоча потужність: 7,2 кВт

Система пуску: Ручний стартер і електростартер

Кількість фаз: Однофазний

Вид: Електростанції

Об'єм паливного бака: не < 27 л

Вага: до 95 кг

Час автономної роботи, год: не < 9

Номінальна напруга: 230 В

Номінальний струм: 39.1 А

Об'єм мастила в картері: 1,1л   Частота: 50 Гц

Гарантія: не <12 місяців

шт.

6

В ціні товару Учасник передбачає забезпечення постачання товару в приміщення Замовника (місце зберігання товару), а саме: навантаження, транспортування, розвантажування в приміщення Замовника (місце зберігання товару). Поставка товару здійснюється виключно за рахунок Учасника-переможця (в подальшому Постачальника), цінова пропозиція надається з урахуванням вартості доставки товару до місця призначення.

До розрахунку вартості пропозиції не включаються витрати, пов'язані з підготовкою та поданням пропозиції, понесені Учасником у процесі здійснення закупівлі Замовником та укладення договору про закупівлю. Такі витрати Учасника сплачуються за рахунок його власних коштів та не відшкодовуються Замовником. Не враховані у ціні товару витрати, необхідні для поставки товару, відшкодовуються за рахунок Учасника.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої з Інтернет-ресурсів.