Зустріч з переставниками Норвезької ради у справах біженців в Україні.

Дата: 11.11.2022 10:23

08 листопада 2022 року представники Норвезької ради у справах біженців в Україні провели зустріч з керівниками Бобровицької міської ради, представниками структурних підрозділів, комунальних закладів Бобровицької міської ради, мешканцями громади.
   Присутнім доведено до відома напрямки діяльності Норвезької ради. В умовах воєнного стану в Україні велика кількість громадян стали внутрішньо переміщеними особами чи постраждали від збройної агресії російської федерації та втратили свої помешкання, майно, документи. Відновлення документів, перетин державного кордону України, вирішення питань спадкування, отримання статусу внутрішньо переміщеної особи, отримання паспорта та інші питання допоможуть вирішити представники Норвезької ради у справах біженців в Україні, представництво якої є у Чернігівській області.
  За потреби консультування може бути проведено у різних населених пунктах громади або навіть і в домашніх умовах.