Семінар керівників закладів дошкільної освіти "Від добра - до миру на землі"

Дата: 10.11.2022 06:13

09 листопада 2022 року на базі Бобровицького закладу дошкільної освіти «Сонечко» було проведено семінар для керівників ЗДО. Учасників заходу зустріли  вихованці закладу, які продемонстрували свої таланти співаючи, танцюючи, декламуючи  вірші. Діти говорили про  мир та спокій у  нашій України.

Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти, подякувала дітям та працівникам закладу за теплу зустріч, побажала присутнім плідної роботи під час проведення семінару.

Ольга Петрівна Рева, директор, залучила колег до роботи під час  проведення  тренінгу з теми «Від добра до миру на Землі». Керівники закладів дошкільної освіти активно  виконували запропоновані завдання,  обговорювали проблемні питання.

Тему семінару продовжила Ксенія Липко, психолог КУ «ЦПРПП БМР», яка  запропонувала учасникам заходу зануритися в такі поняття як «толерантність», «прощення», «антогонізм» і т.д.

Семінар пройшов в емоційній, теплій атмосфері.

Щиро дякуємо всім за емоції радості!