Відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти

Дата: 20.10.2022 09:32

19 жовтня 2022 року відбулося перше організаційне засідання атестаційної комісії відділу освіти Бобровицької міської ради, на якому були присутні працівники відділу освіти, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бобровицької міської ради», директори закладів освіти Бобровицької ТГ, голова Первинної профспілкової організації Бобровицької ТГ.

У ході засідання було затверджено план роботи та графік засідань атестаційної комісії відділу освіти Бобровицької міської ради,  списки керівних кадрів та педагогічних працівників освітніх закладів, які атестуються в 2022/2023 навчальному році.