Отримали хромбуки

Дата: 11.10.2022 10:37

Завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з компанією Google та за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО реалізується проєкт шодо забезпечення вчителів ноутбуками «Chromebook», який є продовженням ініціативи “Ноутбук кожному вчителю”.
Нещодавно  Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації  передало  для  сфери  освіти  Бобровицької  міської ради 22 хромбуки.
Сучасні пристрої розподілені між закладами  загальної середньої освіти Бобровицької громади. Вони допоможуть педагогам проводити навчальні заняття в дистанційному форматі,  а учням мати доступ  до якісної освіти.

Вдячні за підтримку!