Шановні працівники закладів позашкільної освіти!

Дата: 26.09.2022 09:27

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом.

Кожен педагог-позашкільник - це неповторна особистість, яка має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості, здійснює виховання засобами високої культури, науки, мистецтва та спорту.

Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає та формує українську юнь. Ваша педагогічна майстерність та відданість своїй справі перетворюють кожен день вихованців у день позитиву та пізнання нового. Саме до вас поспішають дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захоплююче, емоційно та корисно.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я й благополуччя, злагоди й любові, терпіння й мудрості, щоб ніколи не згасало світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії.

Нехай життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізовувати задумане допоможуть вирішити найскладніші завдання, а всі ваші педагогічні ініціативи неодмінно увінчаються успіхом.

Начальник відділу освіти  Валентина МАРТИШЕВСЬКА