Відбулася зустріч з Всесвітньою лютеранською федерацією (LWF)

Дата: 21.09.2022 12:02

20 вересня 2022 року відбулася зустріч представників міської ради, відділу освіти   Бобровицької міської ради та World Servise LWF міжнародно визнаним гуманітарним підрозділом Всесвітньої лютеранської федерації, який наразі представлений у 28 країнах. У відповідь на війну в Україні World Servise прагне використати свої можливості та досвід, для допомоги постраждалим від війни закладам освіти Бобровицької міської ради. Обидві сторони домовились розпочати співпрацю, підписали Меморандум про взаємопорозуміння і Проектну угоду про підготовку до відновлення роботи Новобиківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Бобровицької міської ради, що виникла внаслідок російської агресії. У разі плідної співпраці тематичний фокус може бути розширений на інші сектори.