«Я єсть народ, якого правди сила. Ніким звойована ще не була…»

Дата: 13.09.2022 10:13

Такими словами П.Г. Тичини розпочала благодійний захід, у вщент заповненому залі Свидовецького сільського будинку культури, ведуча Любов Плиска.
Щирими, теплими оплесками глядачі зустрічали кожен номер.
Гімн нашої держави майстерно виконала молода солістка Аня Мринська. Затамувавши подих, зі сльозами на очах слухали глядачі своїх талановитих самодіяльних артистів жіночий вокальний ансамбль «Журавка» Свидовецького сільського будинку культури (керівник Катерина Курпас). Надзвичайно хвилююче звучали пісні у виконанні солісток: Таміли Моцак, Катерини Гарабян, Ольги Добрелі.

Гімн Українських Січових Стрільців «Ой,  у лузі червона калина» разом з артистами виконали стоячи всі глядачі.

Закінчився захід щирими словами подяки старости села Віктора Плиски та начальника відділу культури та туризму Бобровицької міської ради Людмили Луценко.

На благодійному заході було зібрано 24700 гривень.

Переможемо!