Проведено семінар з працівниками клубних установ

Дата: 09.09.2022 11:45

7 вересня у приміщенні Бобровицького міського будинку культури начальник відділу культури та туризму Людмила Луценко провела семінар з працівниками клубних установ.
Людмила Андріївна подякувала всім працівникам сільських клубів та будинків культури за неоціненну допомогу у організації благодійних концертів, плетінні маскувальних сіток та значній допомозі у підтримці наших Збройних Сил України.

Усім учасникам Другого регіонального фестивалю «Петрівські переспіви», який відбувся у липні, було вручено подяки відділу культури  та туризму Бобровицької міської ради.

На семінарі також говорили про організацію подальшої роботи закладів культури, участь у Благодійному фестивалі української патріотичної пісні присвяченому визволенню Бобровиччини від фашистських загарбників, підготовці до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва та багато іншого.